Skip to content

Contacteer Ondernemen

Nog een vraag of opmerking?

Stel hier je vraag

Team Ondernemen

Contacteer ondernemen
Voornaam
Familienaam

Vanessa-Becker

Vanessa Becker

089 32 95 30
vanessa.becker@stebo.be
* Starterslabo
* Loopbaanbegeleiding voor groeiende ondernemers

Robin-Kuijpers

Robin Kuijpers

089 32 95 30
robin.kuijpers@stebo.be
* The Box Vlaanderen

Jos-Put

Jos Put

011 57 19 29 11
jos.put@stebo.be
* Buurtzaken Heusden-Zolder

Ben-Tielens

Ben Tielens

089 32 95 30
ben.tielens@stebo.be
* AZO!

Frank-Maleszka

Frank Maleszka

089 32 95 30 - 0484 16 84 44
frank.maleszka@stebo.be
* Coördinator

Fatma-Cosar

Fatma Cosar

089 32 95 30
fatma.cosar@stebo.be
* AZO!

Inasynergy

Ina Metalidis

089 32 95 30
ina.metalidis@stebo.be
*  Communicatie & Projectwerking

JohnSynergy

John Sevenans

089 32 95 30
john.sevenans@stebo.be
* Webmaster

Hans

Hans Vanwonterghem

089 32 95 30
hans.vanwonterghem@stebo.be
* Starterslabo

Stebo vzw

Windekestraat 1, 3600 Genk

089 32 95 30

Nog vragen?

Geen probleem

Scroll To Top