Contacteer Werken

Nog een vraag of opmerking?

Stel hier je vraag

Team Werken

Contacteer werken
Voornaam
Familienaam

Sahizer

Sahizer Alacaoglu

Muzeyyen-Cengiz

Muzeyyen Cengiz

089 39 16 38 - 0471 64 14 98
muzeyyen.cengiz@stebo.be
* Job- en taalcoaching op de werkvloer
* BIS Booster service

Ontwerp zonder titel - 2021-01-21T120152.954

Sarah Eerdekens

 089 39 16 41 - 0499 80 54 90
sarah.eerdekens@stebo.be
* Opleider
* Bedrijfscoach

Jacqueline-Jansen

Jacqueline Jansen

AnneMie Knoops

Annemie Knoops

Jannike-Smeets

Jannike Smeets

Sylvia

Sylvia Caputo

089 39 16 39 - 0471 33 07 17
sylvia.caputo@stebo.be
* Loopbaanbegeleiding * Jobcrafting
* Projectontwikkeling

ayse

Ayse Demirçi

089 39 16 67 - 0474 23 08 02
ayse.demirci@stebo.be
* Job- en taalcoaching 

Ann-Engelen

Ann Engelen

089 39 16 10
ann.engelen@stebo.be
* Waarderend coachen / Eindeloopbaan
* Projectontwikkeling

raj

Rajwinder Kaur

Ontwerp zonder titel - 2020-09-03T142915.934

Rik Loenders

089 39 16 79 - 0497 80 17 16
rik.loenders@stebo.be
* Account management

Ann-Vanderhaeghe

Ann Vanderhaeghe

089 39 16 11
ann.vanderhaeghe@stebo.be
* Coördinator

Nog vragen?

Geen probleem