Skip to content

Contacteer Werken

Nog een vraag of opmerking?

Stel hier je vraag

Team Werken

Contacteer werken
Voornaam
Familienaam

Sahizer

Sahizer Alacaoglu

011 57 19 27 - 0471 64 15 01
sahizer.alacaoglu@stebo.be
* Activeringstrajecten werkzoekenden
* Job- en taalcoaching op de werkvloer

Muzeyyen-Cengiz

Muzeyyen Cengiz

011 75 19 27 - 0471 64 14 98
muzeyyen.cengiz@stebo.be
* Job- en taalcoaching op de werkvloer
* BIS Booster service

Ann-Engelen

Ann Engelen

089 32 95 30 - 0479 60 52 87
ann.engelen@stebo.be
* Waarderend coachen / Eindeloopbaanbeleid
* Projectontwikkeling

raj

Rajwinder Kaur

0477 78 78 48
rajwinder.kaur@stebo.be
* Activeringstrajecten werkzoekenden
* Job- en taalcoaching op de werkvloer

Jannike-Smeets

Jannike Smeets

0472 18 82 70
jannike.smeets@stebo.be
* Activeringstrajecten werkzoekenden
* Loopbaanbegeleiding

Sylvia

Sylvia Caputo

089 32 95 30 - 0471 33 07 17
sylvia.caputo@stebo.be
* Loopbaanbegeleiding * Jobcrafting
* Projectontwikkeling

ayse

Ayse Demirçi

089 30 83 03 - 0474 23 08 02
ayse.demirci@stebo.be
* Job- en taalcoaching 

Jacqueline-Jansen

Jacqueline Jansen

 0478 45 12 88
Jacqueline.jansen@stebo.be
* Loopbaanbegeleiding (wandelcoaching)
* Jobcrafting - interne loopbaanbegeleiding

AnneMie Knoops

Annemie Knoops

089 84 44 42 - 0488 75 15 02
annemie.knoops@stebo.be
* Loopbaanbegeleiding
* Mentoropleiding

Ann-Vanderhaeghe

Ann Vanderhaeghe

089 32 95 30
ann.vanderhaeghe@stebo.be
* Coördinator

Nog vragen?

Geen probleem

Scroll To Top