Contacteer Wonen

Nog een vraag of opmerking?

Stel hier je vraag

Wij zijn actief in Bilzen, Borgloon, Gingelom, Heers, Heusden-Zolder, Hoeselt, Houthalen-Helchteren, Kortessem, Lanaken, Maasmechelen, Nieuwerkerken, Peer, Riemst, Sint-Truiden, Voeren en Wellen.

Staat je eigen gemeente niet in de lijst? Heb je vragen rond energie (besparen, energiezuinig renoveren, leningen,...)?
Wij helpen je graag verder via onze (digitale) woonenergieloketten van het Energiehuis Limburg.

Contacteer wonen
Voornaam
Familienaam
GDPR

Dorien

Dorien Anthonissen

heidi

Heidi Castermans

lies

Lies Kohlbacher

mieke

Mieke Maes

089 39 16 51
mieke.maes@stebo.be

ulla

Ulla Mertens

089 39 16 72
ulla.mertens@stebo.be

bert

Bert Van de Vijver

Technisch advies

Dorien

Dorien Anthonissen

frouw

Frouwke Bormans

Paul-Keunen

Paul Keunen

089 39 16 53
paul.keunen@stebo.be

marijke

Marijke Moesen

erwin

Erwin Vaes

089 39 16 35
erwin.vaes@stebo.be

silke

Silke Valy

089 39 16 54
silke.valy@stebo.be

Adviseurs woonbeleid

Bert-Colla

Bert Colla

089 39 16 43
bert.colla@stebo.be

stebo-top-logo

An Jamers

089 39 16 76
an.jamers@stebo.be

Jo

Jo Weltens

089 39 16 48
jo.weltens@stebo.be

An-Dreesen

An Dreesen

089 39 16 55
an.dreesen@stebo.be

Ontwerp zonder titel - 2020-10-20T142241.932

Sarah Münks

089 39 16 78
sarah.munks@stebo.be

Coördinator

Hilde-Van-Ransbeke

Hilde Van Ransbeke

Stebo vzw

Windekestraat 1, 3600 Genk

089 32 95 30